Adventní zájezdy 2015, Vídeň, Krakow, Budapešť

Advent, předvánoční zájezdy

Vychutnejte si adventní atmosféru známých měst, jako jsou:

 

Vídeň

voňavý punč, vůně jehličí, příjemné tóny vánoční hudby; návštěva vánočních trhů ve Vídni s kouzelnou atmosférou, nákupy na pěší zóně, posezení u kávy a typických zákusků. Možnost návštěvy některé z výstav, konajících se v té době ve Vídni – galerie Albertina nebo v Belvederu.

odjezdy z Ostravy

 

Budapešť

poznejte nejkrásnější místa tohoto města, památky, termální lázně, Vörösmarty náměstí, kde probíhá vánoční trh: prodej maďarských specialit a delikates, svařené víno, horký punč, výrobky lidových řemesel, živá hudba ...

odjezdy z Ostravy

Drážďany

Pojeďte s námi navštívit město, které je nazýváno Florencií severu. Město, jehož barokní jádro je považováno za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Navštivte palác Zwinger s velkolepou galérií obrazů starých mistrů a sbírkami porcelánů, Albertinum, Semperovu Operu, Frauenkirche, Altplatz a další pěkná místa hlavního města Saska.

Navštivte vánoční trhy a ponořte se do té pravé předvánoční atmosféry.

 

Krakow

Nechejte do sebe vstoupit vánoční náladu! Krakow – město polských králů, město kultury i historie je v předvánoční době i městem kouzelným. Můžete si prohlédnout překrásnou wawelskou katedrálu, navštívit královské komnaty, projít se malebným historickým centrem, nakupovat drobné dárky, ochutnat četné speciality u stánků nebo si zajít do některé z mnoha příjemných hospůdek na něco dobrého …

odjezdy z Ostravy

 

Norimberk

Metropole severního Bavorska, předvánoční atmosféra proslulých adventních trhů, které jsou považovány za nejkrásnější v Německu. Kromě nejznámějšího německého vánočního trhu s téměř 200 stylovými stánky si prohlédnete i Císařský hrad, Dürerův dům, kostely a středověké centrum města.

Stánky s  tradičním zbožím, vánoční pochoutky, perníčky, klobásky a svařené víno.

 

PŘEDVÁNOČNÍ ZÁJEZDY LETECKY

Londýn z Ostravy

Londýn z Brna

Paříž z Prahy

 

 

 

 

 

CA TINA TRAVEL