Dovolená léto 2013

Dovolená 2013

23.10.2012

LETNÍ HITY 2013

V této nabídce najdete výběr nejprodávanějších ubytovacích kapacit minulých sezón, situovaných v blízkosti pěkných pláží a vhodných jak pro rodiny s dětmi, tak páry či skupiny přátel.

Pouze do 30.11.2012 je možné získat u těchto nejoblíbenějších hotelů akční slevu a klientům tak nabídnout již nyní nejvýhodnější podmínky ke koupi letní dovolené.

Slevy při včasné rezervaci:

Při rezervaci do 15.11.2012                        sleva 20 %  - na webu se už zobrazuje odečtená

Při rezervaci od 16.11. do 30.11.2012          sleva 18 %

 

Letecké zájezdy pro děti nabízíme již od ceny 299 Kč (konečná cena včetně letecké dopravy i stravy). Při využití této speciální dětské ceny spolucestující dospělé osoby slevu nečerpají a platí plnou katalogovou cenu. Pokud dají klienti cestující s dítětem v konkrétním případě přednost slevě pro dospělou osobu ve výši 20/18%, zaplatí pak za 1. dítě namísto 299 Kč cenu 6990 Kč, v případě Egypta 7 990 Kč.

Svou příští letní dovolenou si tak můžete zajistit už nyní a využít nabídku first minute slevy ve výši až 20% pro dospělé osoby anebo letecké zájezdy pro děti za symbolických 299 Kč, přičemž dítě za tuto konečnou cenu má letenku, ubytování i stravu ve stejném rozsahu jako spolucestující dospělé osoby. Při včasné rezervaci můžete navíc využít parkování na letišti v Praze zdarma anebo transfer na letiště za zvýhodněnou cenu.

Kromě tradičně oblíbených prázdninových cílů najdete v této nabídce i dvě novinky, atraktivní nejen výbornými cenami – oblast Tabarka v Tunisku ZDE

Rezervujte si svoji letní dovolenou již nyní ZDE

Přesnou kalkulaci s vyčíslením slev či dětí za zvýhodněné ceny Vám rádi zašleme na vyžádání info@tinatravel.cz

 


 

 • výběr zájezdů na léto 2013 za nejnižší možné ceny
 • výhodnější než časové a jiné slevy
 • záruka nejnižší ceny
 • prohlédněte si nabídku ZDE
Bulharsko Řecko Itálie Kypr Španělsko Dominikánská republika
Malta Egypt Turecko Maledivy Chorvatsko Spojené arabské emiráty
Izrael   Thajsko Kuba Mexiko Mauritius Seychely

Vážení a milí, právě končí letní sezona, ale pro nás je to již současně i začátek té další. Dovolte proto, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, kterou nám projevujete nejen tím, že s námi vyrážíte na svou dovolenou, ale i mnoha milými dopisy, emaily, telefonáty a osobními návštěvami na našich pobočkách.
I letos jsme pro Vás jako poděkování připravili nabídku Super First Minute a opět se jedná o výběr těch nej zájezdů na léto 2013, který je doplněn o několik vybraných tipů na zájezdy za exotikou. A již tradičně Vám na všechny zájezdy z tohoto katalogu poskytujeme záruku nejnižší ceny.

„Záruka nejnižší ceny“ Vám poskytuje jistotu, že je Vaše cena opravdu nejvýhodnější, tedy nižší než ceny se všemi časovými či akčními slevami a dokonce i nižší než ceny Last minute! Zárukou nejnižší ceny Vám garantujeme, že pokud si koupíte zájezd z nabídky Super First Minute a najdete ho kdykoli až do Vašeho odjezdu v naší nabídce levněji, vyplatíme Vám rozdíl mezi cenou, kterou jste zaplatili a cenou nabízenou a navíc přidáme 500,- Kč!

Stejně jako v předchozích letech, ani letos katalog nevydáváme v tištěné verzi, ale pouze elektronicky v této virtuální verzi, kterou právě listujete. Díky tomu Vám můžeme nabídnout a garantovat skutečně nejnižší cenu.

Myslíme samozřejmě i na ty z Vás, kteří na dovolenou chtějí vyrazit již v sezoně zimní. Pokud plánujete cestu za teplem, sáhněte po nabídce Za sluncem k moři se zájezdy do Egypta i vzdálenějších exotických destinací. 

Věříme, že si zde vyberete zájezd přesně podle svých představ.
Pokud si ale přeci jen z tohoto katalogu nevyberete, nezoufejte. Kompletní nabídku zájezdů na léto 2013 naleznete v našich hlavních stránkách, které začneme aktualizovat začátkem prosince.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na shledanou na některém ze zájezdů cestovní kanceláře Alexandria.

JEN PÁR POZNÁMEK

 • Záruka nejnižší ceny – platí, že ceny Super First Minute jsou nejvýhodnější a jsou nižší, než budou ceny platné od 3. 12. 2013 i při započítání všech slev.
 • Ceny v tomto katalogu jsou platné pouze do 3. 12. 2012.
 • Při zakoupení zájezdu Super First Minute je cena konečná a nebude se měnit ani výše palivových poplatků.
 • Na zájezdy uvedené v této nabídce nelze uplatnit žádnou jinou slevu.
 • Rozdíly v cenách zájezdů uvedených v tomto katalogu (platné do 2. 12. 2012) a cenami, které budou platit od 3. 12. 2012, jsou orientační a mohou se měnit zejména v závislosti na sezóně (například jiný rozdíl může být při srovnání červen – červen nebo srpen – srpen).
 • Při zakoupení zájezdu Super First Minute můžete počítat se všemi dalšími výhodami, jako jsou ve vybraných místech slunečníky zdarma, dětské kluby, dětský all inclusive či české animační programy zdarma.
 • Super First Minute cena znamená platba 50 % nyní a 50 % měsíc před odjezdem.

V případě zájmu o přesný rozpočet pro daný termín a složení cestujících vám rádi zašleme na vyžádání info@tinatravel.cz