Vital klub

Vital klub

Letošní novinka pro dospělé i děti: VITAL klub a cirkusový klub KlauNECK

Vážení klienti, rádi bychom Vám také letos zpříjemnili Vaši dovolenou, a proto jsme pro Vás připravili několik novinek v našich hotelech na Krétě a v Bulharsku: kluby aktivit s programy pro Vás, tak i pro Vaše děti. To vše zdarma.


Naše letošní novinka pro dospělé i děti: VITAL klub a cirkusový klub KlauNECK   

1. VITAL klub, zdravý životní styl s Vital klubem: Relaxujte aktivně a vyzkoušejte si lekci fit jógy, aqua aerobicu, body training, express trénink zaměřený na břicho a hýždě, jogging, walking a strečink. A to vše pod vedením česky mluvících instruktorů a bez jakéhokoli příplatku.

Programy v klubech jsou připravovány kvalifikovanými instruktory pod vedením Davida Hufa a jeho 4fitness teamu, který má s podobnými programy a aktivitami dlouholeté zkušenosti. Během dovolené několikrát denně využijte naší nabídky a zúčastněte se různých forem cvičení. Příjemnou individuální formou se dozvíte mnoho informací o zdravém životním stylu a jeho zásadách. Věříme, že v dnešní uspěchané době připravený program uvítáte a načerpané informace využijete i po návratu z Vaší dovolené. Velký důraz jsme kladli na výběr destinací a hotelů, ve kterých jsou kluby umístěny, tak aby byl splněn vysoký standard služeb v příjemném prostředí. Navíc jako bonus ke každé rezervaci do hotelu Burgas Beach nebo Mareblue Village obdržíte sadu 4 DVD od Davida Hufa (Nikdy není pozdě začít cvičit, Vylepšete svou kondici, Hrajeme si s pohybem, Relaxace nejen pro tělo).

2. KlauNECK, dětský cirkusový klub: Česky mluvící animátoři jsou proškoleni společností Cirqueon tak, aby Vám mohli předat své dovednosti. Programy jsou též bez příplatku.

Děti, užijte si léto plné zábavy, her, soutěží a odměn. Neckermann myslí i na Vás. Hlavním tématem, který Vás bude celý pobyt u moře provázet, je CIRKUS. Vyzkoušíte si různé jednoduché i složitější žonglovací techniky, které budou okořeněny hrami a přípravou vystoupení pro rodiče na závěr pobytu, na které si sami vyrobíte kostýmy a masky. Kromě žonglování si zdokonalíte své balanční dovednosti. Poznáte a budete si moci vyzkoušet různé cirkusové pomůcky. Jako suvenýr si přivezete vlastnoručně vyrobené žonglovací míčky a budete tak moci v tréninku pokračovat i po návratu domů. Dále Vás čeká mnoho sportovních a výtvarných aktivit a soutěží, ve kterých můžete získat některou z připravených odměn. Jednou z pomůcek, které jsou pro děti v klubech připraveny, jsou červené klaunské nosy, jejichž zakoupením přispíváme na Konto Bariéry.

 

Pro sezónu 2010 jsou otevřeny kluby VITAL a KlauNECK v:

 

BULHARSKO - Burgas Beach

KRÉTA -  Mareblue Village