Zima 2014-15

Zájezdy lyžování
Máte rádi zimu a sníh? Chcete si báječně zajezdit na lyžích, nebo na snowboardu? Spolehněte se na skvělé zájezdy za lyžováním od Tinatravel.cz. Zájezdy za lyžováním od naší agentury si skvěle užijete. Vybírat můžete z mnoha destinací i lyžařských středisek. Od těch nejznámějších, až po ty malé a méně známé, o to však lepší. Zájezdy lyžování od naší agentury jsou za nízké ceny a uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře a snowboardisty. Zájezdy za lyžováním si u nás můžete vybrat do všech významných zemní i skvělých hotelů, kde si úžasně užijete Vaší zimní dovolenou.
 
Objednejte si zájezd za lyžováním a užijte si ježdění na bílých svazích.
Destinace lyžařských zájezdů
Lyžařské zájezdy, které jsem pro Vás připravili Vám splní všechny Vaše sny o nejlepší zimní dovolené. Zájezdy za lyžováním Vám zajistíme do všech zemí, kde Vaší zimní dovolenou strávíte s Vaší rodinou, nebo s Vašimi přáteli. Zájezdy za lyžováním je i možno objednat, jako školní zájezd, nebo výcvikový lyžařský kurz. Lyžařské zájezdy za zasněženými kopci si vybírejte v zemích, např.:
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Právě běží včasné slevy do 30.10. 2014 Přesnou kalkulaci konkrétní kapacity Vám zašleme na vyžádání.

kliknutím na logo se zobrazí nabídka operátora

        

 


 

Objednejte si lyžařský zájezd, budou to skvělé dny!
Nejen lyžování na Vašem zájezdu
Lyžařské zájezdy ale neznamená jenom ježdění a ježdění na svahu. Především třetí, tzv. kritický den je vhodné strávit jinak, než lyžováním. I na lyžařském zájezdu s Vaší rodinou toto pravidlo dodržujte a předejdete tak možným zraněním. Jelikož, přijedete na lyžařský zájezd, který jste si u nás rezervovali, první den se rozjezdíte, druhý den se do toho dostanete a začnete si to užívat a třetí den se už cítíte sebou jistí. A to je na lyžařském zájezdu právě onen „kámen úrazu“.
 
Jelikož Vaše tělo, pokud nesportujete denně, není zvyklé na zátěž a Vaše svalstvo začíná být unavené, aniž byste si to uvědomovali. Proto na Vašem lyžařském zájezdu od Tinatravel.cz, třetí den, jděte na běžky, nebo do bazénu, či jinak uvolněte Vaše tělo. Všechna lyžařská střediska, která naleznete v naší nabídce, poskytují veškerý servis, jaký se Vám bude hodit. Bazény, tělocvičny, nebo relaxační centra si užijete a Vašemu tělu dodáte novou sílu, kterou využijete po zbytek Vašeho lyžařského zájezdu.
 

Objednejte si lyžařský zájezd, budete mít perfektní dovolenou.

 

       

 

Dominikánská Republika | Kuba | Srí Lanka |Pobytové | Poznávací | Eurovíkendy | Plavby lod í |

Exotika od německých CK